Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми Чизми Чизми Чизми

Чизми

1000 МКД

Големина: 39

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: нз

8
0

Црни со убав отсјај.Со гумени флекници кои не се лизгаат.Ја следат линијата на ногата.Број 39. Флеките се од блицот, не од чизмите!

Додадено: 29.12.2018 Прегледи: 414

KaterinaM96

95
0

Членот го следат

171

Членот ги следи

0