Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми Чизми Чизми

Чизми

700 МКД

Големина: 40

Град: Кавадарци

Материјали: ....

Ознаки: .......

2
0

Нови чизми, носени се еднаш два пати. Внатре се со крзно.

Додадено: 7.1.2019 Прегледи: 162

absolute

14
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

3