Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Salomon оригинал патики
Salomon оригинал патики
Salomon оригинал патики Salomon оригинал патики Salomon оригинал патики Salomon оригинал патики Salomon оригинал патики

Salomon оригинал патики

1100 МКД

Големина: 38

Бренд: salomon

Град: Велес

Материјали: гортекс

Ознаки: ...

5
0

Патиките се купени од кај Натето, ги продавам оти си купив други :) Зачувани, водонепропусливи, зимни...

Додадено: 11.1.2019 Прегледи: 458

MajaVezilka

5
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1