Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики Патики Патики

Патики

400 МКД

Големина: 38

Бренд: најк

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: носени,сочувани

10
0

Најк патики купени од англија,број 38,5

Додадено: 14.1.2019 Прегледи: 414

Fashion32

13
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

3