Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички НОВИ получизми на штикла. ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ
НОВИ получизми на штикла. ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ
НОВИ получизми на штикла. ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ НОВИ получизми на штикла. ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ НОВИ получизми на штикла. ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ НОВИ получизми на штикла. ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ НОВИ получизми на штикла. ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ

НОВИ получизми на штикла. ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ

450 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: неекожа

Ознаки: кафеави врвци штикли чизми крзно

1
0

Ниту еднаш ги немам носено, утнат ми беше бројот. 39ка се. Без размени. Скопје Се надевам на добра соработка!

Додадено: 18.1.2019 Прегледи: 144

Moon08

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

4