Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли *НАМАЛЕНИ* Suite Blanco салонки
*НАМАЛЕНИ* Suite Blanco салонки
*НАМАЛЕНИ* Suite Blanco салонки *НАМАЛЕНИ* Suite Blanco салонки *НАМАЛЕНИ* Suite Blanco салонки

*НАМАЛЕНИ* Suite Blanco салонки

400 МКД

Големина: 40

Бренд: suite blanco

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: blanco salonki suite stikli

1
0

Штиклите се купени пред 3-4 години од Suite Blanco, малку носени, стоени во шкафче за чевли. Величина 40, бојата е светло крем, со отворени прсти и машничка напред. Не се високи, и не се воопшто тешки за носење.

Додадено: 19.1.2019 Прегледи: 179

janna.9

11
1

Членот го следат

17

Членот ги следи

6