Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми NOVO Puma cizmi 38
NOVO Puma cizmi 38
NOVO Puma cizmi 38 NOVO Puma cizmi 38 NOVO Puma cizmi 38 NOVO Puma cizmi 38 NOVO Puma cizmi 38

NOVO Puma cizmi 38

1800 МКД

Големина: 38

Бренд: puma

Град: Скопје

Материјали: goratex

Ознаки: novo puma crno cizmi

7
0

Novi crni Puma goratex cizmi, 38. Ne propustaat voda, visina do polovina list, so vrvka za zateganje Ubavo postaveni. Odgovaraat i za 37.5

Додадено: 26.1.2019 Прегледи: 427

AnaviSk

349
1

Членот го следат

376

Членот ги следи

72