Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Converse original patiki NAMALENI
Converse original patiki NAMALENI
Converse original patiki NAMALENI Converse original patiki NAMALENI Converse original patiki NAMALENI Converse original patiki NAMALENI

Converse original patiki NAMALENI

650 МКД

Бренд: converse

Град: Скопје

Материјали: platneni guma

Ознаки: original converse patiki

8
0

Original noseni se samo nekolku pati vo odlicna sostojba se. Ne se poveke del od mojot stil pa zatoa gi prodavam. Od vnatresnata strana se so shara crno beli pisuva LOVE a od nadvoresnata strana se skroz beli. Broj 39. gi dobivate ispereni.

Додадено: 26.1.2019 Прегледи: 271

residentevilfan

64
0

Членот го следат

44

Членот ги следи

1