Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики Патики

Патики

1200 МКД

Големина: 38

Бренд: саломон

Град: Скопје

Материјали: кожни, патики

Ознаки: патики

4
0

Ги купив од кај драга Натето ги облеков еднаш и толку купив други и други и други од кај нејзе 😂 и овие така ми стојат а некој ке им се изнаноси. Значи како нови се.

Додадено: 29.1.2019 Прегледи: 299

Sanjickaaaa

7
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

8