Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички FINAL SALE LOBUTIN
FINAL SALE LOBUTIN
FINAL SALE LOBUTIN FINAL SALE LOBUTIN FINAL SALE LOBUTIN FINAL SALE LOBUTIN FINAL SALE LOBUTIN

FINAL SALE LOBUTIN

15000 МКД

Големина: 40

Бренд: chrisitan louboutin

Град: Куманово

Материјали: 100% кожа

Ознаки: оригинални лобутинки преубвави

1
0

ЛОБУТИНКИ-получизмички, црвени-синоним на убавина :) Многу се елегантни, женствени и секси :) сосема НОВИ, од продавница ниеднаш облечени. Коштатр многу повеќе, јас ги продавам на -50%, т.е 18 000 denari Само за сериозно заинтересирани- во инбокс да ме контактираат!

Додадено: 11.2.2019 Прегледи: 486

Bestoffme

6
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

13