Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi
Cizmi Cizmi Cizmi Cizmi

Cizmi

800 МКД

Големина: 40

Град: Битола

Материјали: bordo

Ознаки: novi

2
0

Bukvalno novi ednas gi staviv no nosam 39 i golemi mi se znaci novi bordo boja

Додадено: 12.2.2019 Прегледи: 166

moniki4ka

117
2

Членот го следат

57

Членот ги следи

79