Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кожени 37
Кожени 37 Кожени 37 Кожени 37 Кожени 37 Кожени 37

Кожени 37

300 МКД

Големина: 36

Град: Прилеп

Материјали: кожа

Ознаки: црни

0
0

Без недостаток, прилагодливи на нога, може и за 37

Додадено: 12.2.2019 Прегледи: 121

VioletaS

208
0

Членот го следат

112

Членот ги следи

7