Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Zara штикли
Zara штикли
Zara штикли Zara штикли Zara штикли Zara штикли Zara штикли

Zara штикли

700 МКД

Големина: 37

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: црни штикли

9
0

Нови штикли од ZARA, еднаш носени дома, број 37.

Додадено: 21.2.2019 Прегледи: 479

esteelauder

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0