Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Furla baletanki
Furla baletanki Furla baletanki Furla baletanki

Furla baletanki

1000 МКД

Големина: 37

Бренд: furla

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

1
0

Furla gumeni baletanki od strana imaat dupcinja taka da voopsto ne ja potat nogata. Udobni i lesni za odenje Nekolku pati obleceni nemaat mana. Brojot e 38 no odgovaraat na 37-37.5. Plateni se 3600 na popust

Додадено: 22.2.2019 Прегледи: 483

MaliotPrinc

77
3

Членот го следат

96

Членот ги следи

0