Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Nov damski Royal Blue set
Nov damski Royal Blue set
Nov damski Royal Blue set Nov damski Royal Blue set Nov damski Royal Blue set Nov damski Royal Blue set Nov damski Royal Blue set

Nov damski Royal Blue set

900 МКД

Големина: 37

Бренд: avanti shoes

Град: Велес

Материјали: plis

Ознаки: royal blue

3
0

Nov preubav damski set sostaven od sandali na debela visoka stabilna stikla okolu 12 cm so tenko remce i pliko tasnicka so dodatok sindzirce Bojata e Royal Blue ili kralsko sina, materijalot e plis Golemina: tocna 37

Додадено: 26.2.2019 Прегледи: 230

DIMANA

33
0

Членот го следат

51

Членот ги следи

0