Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Cevli kozni Bata nam 1000
Cevli kozni Bata nam 1000
Cevli kozni Bata nam 1000 Cevli kozni Bata nam 1000 Cevli kozni Bata nam 1000 Cevli kozni Bata nam 1000

Cevli kozni Bata nam 1000

1600 МКД

Големина: 39

Бренд: bata

Град: Скопје

Материјали: kozni

Ознаки: bata

4
0

Kozni polu cizmi ,konduri so vrvki na visoka potpetica br 39...od Geneva se kupeni.dva pati obleceni

Додадено: 6.3.2019 Прегледи: 134

EmiDrakulevska

17
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

55