Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki
Patiki Patiki Patiki

Patiki

500 МКД

Големина: 39

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: %%

8
0

Mnogu ubavi paticinja,bledo rozeva boja oblozeni so svetkav saten materijal

Додадено: 11.3.2019 Прегледи: 353

emilija86

3
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0