Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени BRONX кожни чевли
BRONX кожни чевли
BRONX кожни чевли BRONX кожни чевли

BRONX кожни чевли

800 МКД

Големина: 38

Бренд: bronx

Град: Скопје

Материјали: koжа

Ознаки: кожни црни чевли штикли

8
0

Црни кожни чевли BRONX, во одлична состојба.

Додадено: 11.3.2019 Прегледи: 346

martint95

10
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

0