Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички ARA кожни чизмички
ARA кожни чизмички
ARA кожни чизмички

ARA кожни чизмички

950 МКД

Големина: 37

Бренд: ara

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: kratki crni kozni cizmi

1
0

Величината на чизмичките е 37,5. Кожни, црни, кратки, удобни.

Додадено: 12.3.2019 Прегледи: 62

martint95

3
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

0