Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Светло златни кондури
Светло златни кондури
Светло златни кондури Светло златни кондури Светло златни кондури Светло златни кондури Светло златни кондури

Светло златни кондури

700 МКД

Големина: 37

Бренд: тенденз

Град: Струмица

Материјали: ....

Ознаки: .......

0
0

Убави светло златни кондури нежни и по боја и по модел баш пролетен модел носени се минимално, немаат маани како што ги гледате на сликите такви се бројот е 37 купени се од Тендзен од Бугарија 1500 денари ептен лесни и пријатни за носење

Додадено: 16.3.2019 Прегледи: 73

Mona_Monsi

100
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

37