Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми

Чизми

1000 МКД

Големина: 39

Град: Охрид

Материјали: вртена кожа.

Ознаки: ..

4
0

Црни чизми. До колено. Вртена кожа. Број 39 (калапот одговара повеќе на 38). Штикла 11ка. Еднаш облечени. Воопшто неоштетени, како нови. ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА. ПОПУСТ ПО ДОГОВОР.

Додадено: 17.3.2019 Прегледи: 258

Maria92

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1