Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki
Patiki Patiki Patiki

Patiki

600 МКД

Големина: 39

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: kozni

Ознаки: nike

8
0

Nike orginalni patiki, epten socuvani. Broj 39

Додадено: 19.3.2019 Прегледи: 213

eliboskovska

3
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

1