Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ADIDAS ORIGINALS PATIKI
ADIDAS ORIGINALS PATIKI
ADIDAS ORIGINALS PATIKI ADIDAS ORIGINALS PATIKI ADIDAS ORIGINALS PATIKI ADIDAS ORIGINALS PATIKI

ADIDAS ORIGINALS PATIKI

650 МКД

Големина: 40

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: adidas patiki beli

16
0

Beli patiki Adidas Originals, unisex, broj 40 i 2/3, patikite se so odlicen kvalitet, socuvani, udobni, gi dobivate pereni, cisti, bez nikakva maana, spremni za proletni prosetki.

Додадено: 20.3.2019 Прегледи: 960

Fashion_Babe

7
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2