Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NOVI PATIKI 42
NOVI PATIKI 42 NOVI PATIKI 42

NOVI PATIKI 42

450 МКД

Големина: 42

Бренд: lacosta

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: novi, patiki

5
0

Novi ubavo PATIKI, pisuva lacosta no ne se original. Ne se noseni voopsto, mozat ubavo da se iznosat.

Додадено: 21.3.2019 Прегледи: 425

Tajci.T

23
2

Членот го следат

8

Членот ги следи

0