Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Puma patiki
Puma patiki Puma patiki Puma patiki

Puma patiki

800 МКД

Големина: 39

Бренд: puma

Град: Скопје

Материјали: prevrtena saten koza

Ознаки: vrvki so satenski

7
0

Patiki od puma so satenski vrvki ,koza antilop brpj 39 noseni kratok period

Додадено: 27.3.2019 Прегледи: 463

SuperNova

70
0

Членот го следат

247

Членот ги следи

34