Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Addidas patiki
Addidas patiki Addidas patiki Addidas patiki

Addidas patiki

700 МКД

Големина: 37

Бренд: addidas

Град: Скопје

Материјали: ss

Ознаки: ss

8
0

Addidas patiki original 37broj, mn malku noseni

Додадено: 2.4.2019 Прегледи: 313

NadicaDrlanova

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0