Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozni cizmi
Kozni cizmi Kozni cizmi Kozni cizmi Kozni cizmi

Kozni cizmi

500 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: kozha

Ознаки: crni kozni cizmi

3
0

Crni, prekrasni cizmi. Noseni nekolku pati. Kako novi. Kvalitetna cista koza.

Додадено: 3.4.2019 Прегледи: 210

bibapr

51
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

184