Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Rezz.Patiki
Rezz.Patiki Rezz.Patiki Rezz.Patiki Rezz.Patiki Rezz.Patiki

Rezz.Patiki

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: nz

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: kremasti

0
0

Dva pati noseni kremasti patiki so zmiska koza detalji zlatni patenti. Visoki do gluzd. Brojot e 38 no odgovaraat na 37.

Додадено: 4.4.2019 Прегледи: 58

B.I.B.I

14
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

3