Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли FORMENTINI црни потпетици
FORMENTINI црни потпетици
FORMENTINI црни потпетици FORMENTINI црни потпетици FORMENTINI црни потпетици FORMENTINI црни потпетици

FORMENTINI црни потпетици

1600 МКД

Големина: 38

Бренд: formentini

Град: Скопје

Материјали: неодредено

Ознаки: italijanski crni klasicni stikli

0
0

FORMENTINI италијански црни потпетици. Одлично сочувани и удобни, со дискретна, а интересна машна како детал.

Додадено: 12.4.2019 Прегледи: 64

martint95

5
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

0