Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чевли
Чевли Чевли Чевли Чевли

Чевли

200 МКД

Големина: 37

Град: Прилеп

Материјали: нез

Ознаки: црвено

2
0

Носени, максимално сочувани, на полна пете, лесни, практични од материјал како екокожа/антилоп, неодредено број 37, или 38 помало

Додадено: 19.4.2019 Прегледи: 281

VioletaS

222
0

Членот го следат

136

Членот ги следи

7