Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Продавам Nike Патики
Продавам Nike Патики
Продавам Nike Патики Продавам Nike Патики Продавам Nike Патики Продавам Nike Патики

Продавам Nike Патики

800 МКД

Големина: 38

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: nike

10
0

Продавам патики Nike, облечени неколку пати, стари се 2 години. Купени од Sport M. Ги продавам поради несоодветен броj

Додадено: 19.4.2019 Прегледи: 468

majav12345

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

3