Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki
Patiki Patiki Patiki

Patiki

450 МКД

Големина: 39

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: lastik guma

Ознаки: udobni

12
0

Patiki od lastik-rips broj 39 ednas obleceni.skoro novi.Udobni i lesni se prilagoduvaat na stapaloto

Додадено: 29.4.2019 Прегледи: 542

SuperNova

72
0

Членот го следат

244

Членот ги следи

35