Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki adidas
Patiki adidas Patiki adidas Patiki adidas

Patiki adidas

800 МКД

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: malku noseni

11
0

Adidas original patiki prevrtena koza br 38 crni

Додадено: 30.4.2019 Прегледи: 333

Reina45

18
2

Членот го следат

35

Членот ги следи

3