Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki 38 broj
Patiki 38 broj Patiki 38 broj Patiki 38 broj Patiki 38 broj Patiki 38 broj

Patiki 38 broj

2500 МКД

Големина: 38

Бренд: puma

Град: Скопје

Материјали: koza i saten

Ознаки: puma patiki patiki puma

2
0

Se prodavaat original patiki puma.Zgresen broj,novi,ednas obleceni.Kupeni se 4800 denari.

Додадено: 9.5.2019 Прегледи: 173

ElenaUrdovska

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0