Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Влечки GUCCI PAPUCI NOVI
GUCCI PAPUCI NOVI
GUCCI PAPUCI NOVI GUCCI PAPUCI NOVI GUCCI PAPUCI NOVI

GUCCI PAPUCI NOVI

6500 МКД

Големина: 39

Бренд: gucci

Град: Скопје

Материјали: koza krzno

Ознаки: gucci

10
0

Kupeni od italija. No golemi. Koj se razbira od brendov znae kolku e vistinskata cena .samo ednas se obleceni.moze da se vidat slobodno.kozni so prirodno krzno.odgovaraat i na 38 br

Додадено: 12.5.2019 Прегледи: 1448

Beyonce

97
3

Членот го следат

129

Членот ги следи

0