Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни SKECHERS Novi !
SKECHERS Novi !
SKECHERS Novi ! SKECHERS Novi ! SKECHERS Novi ! SKECHERS Novi !

SKECHERS Novi !

1800 МКД

Големина: 39

Бренд: skechers

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: novi

9
0

Sosema novi patiki na Skechers,nenoseni, so kutija i kesa broj 39,lesni so memori pena.Za posiroko stapalo se,odgovaraat i na 39,5.

Додадено: 16.5.2019 Прегледи: 657

SuperNova

72
0

Членот го следат

244

Членот ги следи

35