Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ADIDAS Патики
ADIDAS Патики
ADIDAS Патики ADIDAS Патики ADIDAS Патики

ADIDAS Патики

650 МКД

Големина: 42

Бренд: adidas

Град: Охрид

Материјали: //

Ознаки: adidas

0
0

Original Adidas patiki. Preubavi patiki. No se ni 2 3 pati. Se gleda na slikive deka se vo odlicna sostojba.

Додадено: 17.5.2019 Прегледи: 273

zana1992

49
1

Членот го следат

55

Членот ги следи

106