Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Skroz novi!
Skroz novi! Skroz novi! Skroz novi! Skroz novi! Skroz novi!

Skroz novi!

400 МКД

Големина: 39

Бренд: nema

Град: Струмица

Материјали: xxx

Ознаки: patiki

6
0

Skroz novi beli patiki. Obleceni samo za proba no pogresen broj. Br. 39 Moze da se podignat vo Skopje

Додадено: 18.5.2019 Прегледи: 553

ivanaa

12
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

4