Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки 2 МОДЕЛА БАЛЕТАНКИ ЧИСТА КОЖА
2 МОДЕЛА БАЛЕТАНКИ ЧИСТА КОЖА
2 МОДЕЛА БАЛЕТАНКИ ЧИСТА КОЖА 2 МОДЕЛА БАЛЕТАНКИ ЧИСТА КОЖА 2 МОДЕЛА БАЛЕТАНКИ ЧИСТА КОЖА

2 МОДЕЛА БАЛЕТАНКИ ЧИСТА КОЖА

1000 МКД

Големина: 38

Град: Куманово

Материјали: кожа

Ознаки: во

4
0

КОЖЕНИ БАЛЕТАНКИ, 38 БРОЈ, ЧИСТА КОЖА НАЈКВАЛИТЕТНА, ПРОИЗВОДСТВО ЗА ИТАЛИЈА 077611117 ЕДЕН МОДЕЛ = 1000 ДЕНАРИ ДВАТА ПАРА ЗАЕДНО 1600

Додадено: 22.5.2019 Прегледи: 315

FashionTime

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0