Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nike patiki
Nike patiki Nike patiki Nike patiki Nike patiki

Nike patiki

1500 МКД

Големина: 42

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: nike

4
0

Nike patiki, kako novi odlicno socuvani, kuoeni po greska pogresen broj, golemi ni se. Broj 42.

Додадено: 25.5.2019 Прегледи: 252

Vertigo

19
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0