Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Лаковани крем кондурчиња број 37
Лаковани крем кондурчиња број 37
Лаковани крем кондурчиња број 37 Лаковани крем кондурчиња број 37 Лаковани крем кондурчиња број 37

Лаковани крем кондурчиња број 37

300 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: лаковано

Ознаки: крем балетанки

0
0

Продавам лаковани, крем балетанки на мала подигната штикличка, број 37, во сочувана состојба. Цена 300 денари

Додадено: 26.5.2019 Прегледи: 108

eevgenija

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0