Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки нови тегет балетанки ESMARA - НАМАЛЕНИ
нови тегет балетанки ESMARA - НАМАЛЕНИ
нови тегет балетанки ESMARA - НАМАЛЕНИ нови тегет балетанки ESMARA - НАМАЛЕНИ нови тегет балетанки ESMARA - НАМАЛЕНИ нови тегет балетанки ESMARA - НАМАЛЕНИ

нови тегет балетанки ESMARA - НАМАЛЕНИ

500 МКД

Големина: 37

Град: Кратово

Материјали: ...

Ознаки: ...

2
0

- балетанките се нови со етикета, тегет, број 37 - цената е реална и е фиксна, дополнителен попуст не давам - размена никако не правам, не ми пишувајте - праќам по карго

Додадено: 29.5.2019 Прегледи: 132

Zaki111

138
0

Членот го следат

95

Членот ги следи

3