Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички чизми на штикла
чизми на штикла
чизми на штикла чизми на штикла чизми на штикла чизми на штикла

чизми на штикла

300 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: тегет ефтини 37

0
0

бројчето е 37. тегет. не многу носени. со патент а може да ги стегнете и со врвките ако ви се лабави. цена 300 денари.

Додадено: 1.6.2019 Прегледи: 102

LydiaM

123
0

Членот го следат

61

Членот ги следи

0