Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ADIDAS ORGINAL osteteni
ADIDAS ORGINAL osteteni
ADIDAS ORGINAL osteteni ADIDAS ORGINAL osteteni ADIDAS ORGINAL osteteni ADIDAS ORGINAL osteteni

ADIDAS ORGINAL osteteni

150 МКД

Големина: 37

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: nema

0
0

ADIDAS orginal kozni patiki koj sto se osteteni od stranite I zasieni .Broj 37 1/3 Cena 150den

Додадено: 5.6.2019 Прегледи: 37

supermen

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1