Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Отворени Novi meki sandali Safran-POPUST
Novi meki sandali Safran-POPUST
Novi meki sandali Safran-POPUST Novi meki sandali Safran-POPUST Novi meki sandali Safran-POPUST

Novi meki sandali Safran-POPUST

450 МКД

Големина: 37

Бренд: ne znam

Град: Скопје

Материјали: mek.lesen.

Ознаки: novi sandali

13
0

Safran sandali premeki za nosenje so ubava nezna zolta boja..me stegaat napred i nitu ednas ne se noseni..kupeni 1800

Додадено: 13.6.2019 Прегледи: 360

kristina

33
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

9