Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики New Balance kozni original
New Balance kozni original
New Balance kozni original New Balance kozni original New Balance kozni original New Balance kozni original

New Balance kozni original

1300 МКД

Големина: 37

Бренд: new balance

Град: Кочани

Материјали: obrnata kozha

Ознаки: new balance

7
0

Kupeni se od clenka od sajtot Nateto Gi imam noseno samo ednas bukvalno se kako novi Bojata im e bordo i teshko gi uklopuvam

Додадено: 17.6.2019 Прегледи: 246

Colombianaa

74
1

Членот го следат

71

Членот ги следи

2