Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кломпи Kako novi br 36/37
Kako novi br 36/37
Kako novi br 36/37 Kako novi br 36/37

Kako novi br 36/37

250 МКД

Големина: 36

Бренд: nn

Град: Струмица

Материјали: plastika ejo koza

Ознаки: kako novi

0
0

Mnogu udobni klompi na platforma, mnogu malko se noseni, kako novi se ,bez nikakva mana Pisuva br 36 no moze da odgovaraat i za br 37

Додадено: 17.6.2019 Прегледи: 148

nitaaccesories

52
0

Членот го следат

55

Членот ги следи

5