Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Biana Shoes 38
Biana Shoes 38 Biana Shoes 38 Biana Shoes 38 Biana Shoes 38

Biana Shoes 38

400 МКД

Големина: 38

Бренд: biana shoes

Град: Дебар

Материјали: kozha koza

Ознаки: biana sandali koza kozni

0
0

Noseni se 2-3 pati bez maana Kupuvam mnogu visoki sandali a ne ni znam da gi nosam

Додадено: 21.6.2019 Прегледи: 383

Jennche

20
1

Членот го следат

17

Членот ги следи

8