Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
cevli i sandalki
cevli i sandalki cevli i sandalki cevli i sandalki

cevli i sandalki

300 МКД

Големина: 38

Град: Прилеп

Материјали: gant

Ознаки: nema

3
0

Isti kako na slikata,ne se noseni.Nosam izmegju broj 37,5 no mene mi se licno golemi.CENA 300 den. koj bilo par.

Додадено: 21.6.2019 Прегледи: 349

elizabetapp

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0