Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozni konduri
Kozni konduri Kozni konduri Kozni konduri

Kozni konduri

400 МКД

Големина: 38

Бренд: kandis

Град: Охрид

Материјали: koza

Ознаки: vrvki crni kozni konduri niski

2
0

Kozni konduri so satenska vrvka. Crni prevrtena koza so zlatno kafeni detali. Broj 38. Cena 500 denari.

Додадено: 1.7.2019 Прегледи: 105

IRIS0108

0
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

1